Bugun...Muşlu Öğrenciler Burslarını Aldı
Tarih: 19-11-2019 15:12:07 + -


Bursa’da faaliyetlerini sürdüren Muş İLDER Bursa’da okuyan ve burs başvurusunda bulunan Muşlu öğrencilere burslarının ilk taksidini teslim etti.

facebook-paylas
Tarih: 19-11-2019 15:12

 Muşlu Öğrenciler Burslarını Aldı

Bursa’da faaliyetlerini sürdüren Muş İLDER Bursa’da okuyan ve burs başvurusunda bulunan Muşlu öğrencilere burslarının ilk taksidini  teslim etti.

 

 

"Öğrenci Kardeşlerimizle Buluşmak Bize Mutluluk Veriyor"

 

 

Bursa’da 2010 yılında faaliyetlerine  başlayan ve gün geçtikçe birbirinden güzel ve her biri birer sosyal sorumluluk projesi sayılabilecek organizasyonlara imza atan Muş İLDER, Bursa’da okuyan Muşlu öğrencilerin 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk bursunu düzenlediği yemekli toplantıda kendilerine teslim etti. Toplantının açılış konuşmasını Muş İLDER Başkanı Mehmet Veysi TUTKUN yaptı. Geleceğimiz teminatı olan ve gelecekte şimdi üstlendiğimiz sorumlulukları kendileri üstlenecek olan öğrenci kardeşlerimiz ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade etti. Muş İLDER olarak dağıtılacak bursların ilk taksidinin bugün öğrencilere teslim edileceğini belirtti.

 

 

"Bursa’da Okuyan Muşlu Öğrencilere Burs Veriyoruz"

 

 

  Burs Komisyonu Başkanı Mehmet Akif BİNGÖL, burs dağıtımı ile ilgili yaptığı konuşmada Allah u Tealanın  Kur’an ı Kerim’de  “Benim mümin bir kulumun sıkıntısını giderenin ben de sıkıntısını gideririm.” dediğini ve bizlerin de bunu şiar edinmiş,  bir araya gelmiş  Muş İLDER mensupları olarak  5. Yıldır Bursa’da okuyan ve Muş’un neresinden gelirse gelsin Bursa’da okuyan öğrencilerimize burs veriyoruz. Öğrenci burslarını  hayırsever hemşehrilerimizin  marifetiyle ve kurduğumuz bir komisyonun çalışmaları ile veriyoruz. Bursun  temininde ve gerekse    de değerlendirme kriterlerinin belirlenmesinde mesai mefhumunu gözetmeksizin, özel hayatlarından feragat etmek suretiyle çok titiz çalışarak, bu yıl derneğimize müracat yapan ve evraklarını tamamlayan tüm Muşlu öğrencilere burs veriliyor.

 

 

"Bursa’da Okuyan Öğrenci Kardeşlerimizle Tanışma İmkanı Buluyoruz"

 

 

Bursa’da okuyan öğrencilerimizle de tanışma,  kendileriye hasbihal etme, sorunlarını yakından görme olanağına da vesile oluşturduğunu ifade eden BİNGÖL, a ynı zamanda her burs dağıtımında yemekli toplantı yapıldığını ve bir değerimizle de tanışıp KonuşMuş programı gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Bu haber 438 defa okunmuştur.

Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • KÖYLERİMİZ
  KÖYLERİMİZ
 • Bebişler
  Bebişler
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. KÖYLERİMİZ
 2. Bebişler
 3. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
  EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 • EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
  EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 • BULANIK GÜLÇİMEN
  BULANIK GÜLÇİMEN
 • MATRİX HASAN
  MATRİX HASAN
 • HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
  HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 • BULANIK
  BULANIK
 1. EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 2. EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 3. BULANIK GÜLÇİMEN
 4. MATRİX HASAN
 5. HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 6. BULANIK
VİDEO GALERİ
YUKARI