Bugun...'Dünya Çocuk Hakları Günü' Etkinliği
Tarih: 21-11-2019 14:27:33 + -


“20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü” nedeniyle Muş Alparsaln Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile Minik Laleler Kreş ve Anaokulu (MİLA) işbirliği kapsamında “Dünya Çocuk Hakları Günü Etkinlikleri” gerçekleştirildi.

facebook-paylas
Tarih: 21-11-2019 14:27

'Dünya Çocuk Hakları Günü' Etkinliği

“20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü” nedeniyle Muş Alparsaln Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile Minik Laleler Kreş ve Anaokulu (MİLA) işbirliği kapsamında “Dünya Çocuk Hakları Günü Etkinlikleri” gerçekleştirildi. MİLA yerleşkesinde gerçekleştirilen etkinliğe Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Burcu Coşanay, Öğr. Gör. Filiz Altıparmak Ercan, MİLA Müdürü Öğr. Gör. İbrahim Burçin Asna, MİLA Müdür yardımcısı Yusuf Artuç ile birlikte MİLA öğretmenleri Aynur Acıoğlu, Güler Yaman, Esra Koç, Elif Talay, Merve Nur Öztekin ve Fatma Orak katılım gösterdi.

 

“20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü” nün önemini vurgulamak ve etkinlikler vasıtasıyla çocukları sahip oldukları haklar konusunda bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Burcu Coşanay, Öğr. Gör. Filiz Altıparmak Ercan ve MİLA öğretmenleri tarafından yürütülen kukla gösterisi, el baskısı çalışması, oyunlar, scamper (beyin fırtınası) soruları, şarkılar ve danslar sayesinde çocuklar hem eğlendi hem öğrendi.

 

Etkinlikler, Öğr. Gör. Asna tarafından öğrencilere ve katılımcılara teşekkür belgesi takdimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.
Bu haber 215 defa okunmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • KÖYLERİMİZ
  KÖYLERİMİZ
 • Bebişler
  Bebişler
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. KÖYLERİMİZ
 2. Bebişler
 3. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
  EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 • EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
  EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 • BULANIK GÜLÇİMEN
  BULANIK GÜLÇİMEN
 • MATRİX HASAN
  MATRİX HASAN
 • HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
  HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 • BULANIK
  BULANIK
 1. EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 2. EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 3. BULANIK GÜLÇİMEN
 4. MATRİX HASAN
 5. HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 6. BULANIK
VİDEO GALERİ
YUKARI