Bugun...Çebi : "siyasetçilerin eksikliklerini gördüğüm için aday oldum"
Tarih: 16-01-2019 12:42:38 Güncelleme: 16-01-2019 12:59:38 + -


Gazetecileri ziyaret eden İyi Parti Bulanık Belediye Başkan adayı Faruk Çebi, " siyasetçilerin eksikliklerini gördüğüm için aday oldum. Bulanık için gecemizi gündüzümüze katıp hizmet edeceğiz." dedi.

facebook-paylas
Tarih: 16-01-2019 12:42

Çebi :

Gazetecileri ziyaret eden İyi Parti Bulanık Belediye Başkan adayı Faruk Çebi, " siyasetçilerin eksikliklerini gördüğüm için aday oldum. Bulanık için gecemizi gündüzümüze katıp hizmet edeceğiz." dedi.

                Başkan adayı Faruk Çebi, bu ilçeye katkı sunacak çok işler olduğuna vurgu yaparak, “benim yerel yönetimlere bakışım  hizmet yarışıdır. Gönüllere girmektir. İnsanların  gönül dostu olmaktır. Belediyecilik  sadece günü kurtarmak değil, şehirlerin ve insanların geleceğine yatırım yapmaktır"dedi.

 

                Memleketin Kalkınmasında önemine dikkat çeken Çebi, "bu ilçenin kalkınması için insanlarımızı  buğday, arpa ve pancar üçgeninden kurtarmak gerekir. Bulanık ilçesinde toprak analiz laboratuvarı kuracağız. Halkı bu eziyetlerden kurtaracağız. Farklı ürünler yetiştireceğiz. Halkımızın ürettiği  ürünler için  pazar alanlarını oluşturacağız" diye konuştu.

 

                Gençlere yönelik sportif ve kültürel faaliyetlere önem vereceklerini belirten Çebi, " Bulanık ilçesinde gençlere sahip çıkacağız.  Gençleri spora yönelteceğiz. Spor kulüplerine destek olacağız. gençlere lisans yapacağız. Gençleri Kahve köşelerinden alarak sanata ve spora yönelteceğiz.  

Gençlerimize ve kadınlarımıza yönelik istihdam alanları yaratacağız. Okuyan gençlerimize burs vereceğiz. Gençler için çıraklık okullarını açacağız.  Bulanık'ta geniş  toplantı salonlarını düğün salonlarını yapacağız" ifadelerini kullandı.

 

                Başkan Faruk Çebi, Bulanık'ın farklı kültürden, farklı etnik kökenden insanların kardeşçe yaşadığı bir şehir olduğunu vurgulayan Çebi, " ilçemizi  birlik ve beraberliğin örnek şehrin haline getirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. İnsanlarımızın arasında hiçbir ayırım gözetmeyeceğiz. Belediyeye Başkan seçilirsek hiçbir insanımızı dışlamayacağız. İşinden çıkarmayacağız.  İnsanlarımızın arasında yaratılmaya çalışılan kini ortadan kaldıracağız .

Zaten Yol, su ve çöp temizliği belediyenin asli görevleridir. biz bunların yanında insanları arasında gönül bağı kurmak için çalışacağız. İnsanları mutlu etmek gerekir. İnsanların ekmeğiyle oynamayacaksın. Belediyeye gelirsek kimseyi işten çıkarmayacağız.  Belediye adamcılık değildir. bunun önüne çıkacağız. insanlar arasındaki kini kaldıracağız. Bulanık ilçesinde hizmet odağı olacağız" dedi.
Bu haber 622 defa okunmuştur.

Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • KÖYLERİMİZ
  KÖYLERİMİZ
 • Bebişler
  Bebişler
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. KÖYLERİMİZ
 2. Bebişler
 3. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
  EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 • EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
  EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 • BULANIK GÜLÇİMEN
  BULANIK GÜLÇİMEN
 • MATRİX HASAN
  MATRİX HASAN
 • HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
  HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 • BULANIK
  BULANIK
 1. EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 2. EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 3. BULANIK GÜLÇİMEN
 4. MATRİX HASAN
 5. HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 6. BULANIK
VİDEO GALERİ
YUKARI