Bugun...Bulanık’ta Ak Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.
Tarih: 16-03-2016 13:14:13 Güncelleme: 16-03-2016 13:22:13 + -


Bulanık Ak Parti ilçe binasında düzenlenen toplantıya Ak Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Bulanık İlçe Başkanı Ali Bulut, Muş il Başkanı Namık Ergün, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Ak Partili Belde Belediye başkanları köy muhtarları, Ak Parti İlçe yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

facebook-paylas
Tarih: 16-03-2016 13:14

Bulanık’ta Ak Parti İlçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

~~Bulanık Ak Parti İlçe binasında düzenlenen toplantıya Ak Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Bulanık İlçe Başkanı Ali Bulut, Muş il Başkanı Namık Ergün, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Ak Partili Belde Belediye başkanları köy muhtarları,  Ak Parti İlçe yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Bulanık İlçe Başkanı Ali Bulut sözlerine Ankara’da yaşanan saldırıyı kınayarak başladı. Bulut, “hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi. Kapılarının her zaman herkese açık olduğunu belirten Bulut, “insanımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet etmek için çalışıyoruz. Mümkün olduğu kadar vatandaşlarımızın sorunlarına burada çözüm üreterek vekillerimize iş götürmemeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.
Gençlerin yaşadığı sorunlara da değinen Bulut, Bulanık’a bir gençlik merkezinin kurulmasının zorunlu olduğunu vurguladı. Bulut “gençleri kötü alışkanlıklardan korumak, topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmek önemli bir konudur.  Bulanık’ta bir gençlik merkezi yok. Bu nedenle gençlerimiz kahvehanelerde vakit geçirmekte, gençlerimiz arasında kötü alışkanlıklar yaygınlaşmaktadır. Amacımız en kısa zamanda bir gençlik merkezi kurarak gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumaktır” dedi.
Muş – Bulanık karayolunun bölünmüş yola dönüştürülmesi için başvurduklarını söyleyen Bulut “Halkımızın kolaylıkla ulaşım sağlaması için Muş – Bulanık karayolunun bölünmüş yola dönüştürülmesini  hükümetimizden talep ettik. Hükümetimizin ülke genelinde ulaşımda yaptığı büyük hizmetleri görüyoruz. İnanıyoruz ki en kısa sürede bu sıkıntımız giderilecek. Bu konuda sayın vekilimizden de destek bekliyoruz” dedi.
Ardından konuşan Ak Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ise Bulanıklılarla buluşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bulanık’a hizmet etmek için çalıştıklarını söyleyen Şimşek, “Bulanık’a hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur. Parti olarak hiçbir parti farkı gözetmeden belde, ilçe ve il ayrımı yapmadan, halkımıza hizmet götürmek için çalışıyoruz. Bizim için Hasköy, Korkut ne ise Bulanık ve Malazgirt de odur” dedi.
Bölgenin huzura ihtiyacı olduğunu vurgulayan Şimşek, Sağlanan güven ve huzurla yatırımların artacağını ve halka daha iyi hizmet edileceğini söyledi. Konuşmasında Anakara’daki saldırıya da değinen Şimşek; “sivil, savunmasız insanlara yönelik yapılan bu katliamı lanetliyorum. Kim tarafından yapıldığına bakmaksızın hepimizin bunlara karşı çıkması gerekir. Siyasi düşüncemiz ne olursa olsun yanlışa karşı çıkma cesaretini gösterebilmeliyiz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından halkın görüş ve önerileri alınarak notlar alındı.
 
Bu haber 2065 defa okunmuştur.

Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • KÖYLERİMİZ
  KÖYLERİMİZ
 • Bebişler
  Bebişler
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. KÖYLERİMİZ
 2. Bebişler
 3. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
  EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 • EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
  EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 • BULANIK GÜLÇİMEN
  BULANIK GÜLÇİMEN
 • MATRİX HASAN
  MATRİX HASAN
 • HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
  HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 • BULANIK
  BULANIK
 1. EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 2. EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 3. BULANIK GÜLÇİMEN
 4. MATRİX HASAN
 5. HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 6. BULANIK
VİDEO GALERİ
YUKARI