Bugun...AK PARTİ'DE ERKAN KEMALOĞLU HEYECANI
Tarih: 01-01-2016 00:01:41 Güncelleme: 05-03-2016 11:15:41 + -


Ak Parti’den aday adayı olan tecrübeli siyasetçi Muş Eski Milletvekillerinden Erkan Kemaloğlu, Ak Parti Bulanık İlçe binasında düzenlenen toplantıda halkla buluştu.

facebook-paylas
Tarih: 01-01-2016 00:01

AK PARTİ'DE ERKAN KEMALOĞLU HEYECANI

~~Ak Parti’den milletvekili aday adayı olan tecrübeli siyasetçi Muş Eski Milletvekillerinden Erkan Kemaloğlu, Ak Parti Bulanık İlçe binasında düzenlenen toplantıda halkla buluştu. Erkan Kemaloğlu, yoğun ilgi nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadı. Kemaloğlu ile tokalaşmak ve başarı dilemek isteyenler izdihama yol açtı. Toplanan kitle İlçe binasına sığmayınca ilçe binası önünde uzun kuyruklar oluştu. Gösterilen yoğun ilgiye teşekkür eden Kemaloğlu, Bulanık halkına hizmet etmek için aday adayı olduğunu söyledi.
Erkan Kemaloğlu sözlerine şöyle devam etti; “Siyaset meslek değil, siyaset hizmettir. Köylü ile, Esnaf ile, çiftçi ile diyaloğu olmayan, muhtar geldiğinde ayağa kalkmayana ben siyasetçi demem. Bizler Türküyle, Kürdüyle, Çerkeziyle, Arabıyla kardeşleşmiş Bulanık’lılarız. Konuşmalar kalpten çıkınca kalbe gider. Dilden çıkınca kulağı aşamaz. Ben sizlerle kalben konuşuyorum. Her şeyi alıp satabilirsiniz ama tecrübeyi ne alabilirsiniz ne de satabilirsiniz. Bizler tecrübelerimizle geliyoruz. Ben bu memleketin çocuklarının ve gençlerinin geleceğini düşündüğüm için politikaya devam edeceğim. Biz hizmet için varız. Vizyonumla, ufkumla, kültürümle, altyapımla sizlere faydalı olacağımı biliyorum. Sizlere hizmet edeceğimi biliyorum. Bunları yapamazsam  zaten siyaseti bırakırdım. Bu şirin memleketin suyunu içen, ekmeğini yiyen ve havasını teneffüs eden kim olursa olsun o benim hımsım ve akrabamdır. Ben kendim için değil, sizin için milletvekili olmak istiyorum. Siyaseti Ak Parti’de devam ettireceğim”
Erkan Kemaloğlu, Çözüm sürecinin devam etmesi gerektiğini belirterek: “Büyüyen ve gelişen ülkemiz sağlanacak barış ile daha büyük bir ivme kazanacaktır. Ülkenin bütün halklarının kucaklaştığı ve her vatandaşın biri birleri ile uğraşacağına enerjisini, gücünü ülkenin gelişmesi ve kardeşliğine sarf etmesi elbette daha akılcı olacaktır. Çözüm sürecinin devam etmesi için Ak Parti’nin yeniden iktidar olması gerekir” dedi.
Kemaloğlu’na destek veren vatandaşlar, Erkan Kemaloğlu’nu tekrar Meclis’te görmek istediklerini belirterek, Kemaloğlu’nun bugüne kadar çok sayıdaki kişiyi iş sahibi yaptığını, Ankara’ya giden hastalara elinden gelen yardımı esirgemediğini belirterek:“Erkan Kemaloğlu, Muş’tan her kim giderse gitsin hep yardımcı olmuştur. Halen bile Kemaloğlu’na giden Muşlular vardır. Erkan Kemaloğlu, çok sayıdaki Muşluyu iş sahibi yaptı. Kendisine giden hasta hemşehrilerine her türlü destekte bulundu. Şimdiki Milletvekillerinden halk bu destek ve ilgiyi göremiyor. Halk tekrar Erkan Kemaloğlu’nu Mecliste görmek istiyor. Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP), Erkan Kemaloğlu’na 2015 Genel Seçimlerinde mutlaka listesinde yer vermelidir. Beklentilerimiz bu yöndedir” dediler.
Konuşmaların ardından Erkan Kemaloğlu, kendisi ile görüşmek isteyen vatandaşları tek tek kabul ederek taleplerini dinledi ve not aldı.
18, 20 ve 21’inci dönemlerde Muş Milletvekilliği yapan Erkan Kemaloğlu, Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Bölümü mezunu. Kemaloğlu, Türkiye Kızılay Derneği Müfettişi, Türkiye Odalar Birliği Personel Müdürü ve Genel Sekreter Yardımcısı, Ulaştırma Bakanlığı Özel Kalem Müdürü, Ankara Tekel Başmüdürü, Türkiye Kızılay Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Anadolu Kulübü Murahhas Üyesi görevlerinde bulundu. 18, 20 ve 21’inci dönemlerde Milletvekilliği yapan Erkan Kemaloğlu, çok sayıdaki Muşlu hemşehrisine iş imkânı sağladı.

 
Bu haber 6984 defa okunmuştur.

Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • KÖYLERİMİZ
  KÖYLERİMİZ
 • Bebişler
  Bebişler
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 1. KÖYLERİMİZ
 2. Bebişler
 3. FANTASTİK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
  EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 • EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
  EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 • BULANIK GÜLÇİMEN
  BULANIK GÜLÇİMEN
 • MATRİX HASAN
  MATRİX HASAN
 • HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
  HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 • BULANIK
  BULANIK
 1. EMANÊ MÜTHİŞ PERFORMANS
 2. EMANÊ VE DENGBÊJ KAZO
 3. BULANIK GÜLÇİMEN
 4. MATRİX HASAN
 5. HDP MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
 6. BULANIK
VİDEO GALERİ
YUKARI